Startrekkefølge

Da er siste oppdatering av deltakerlister og startrekkefølge gjort, torsdag 02.01.20, kl. 15.45.
Enderinger etter dette vil kun være evt “DNS” - did not start.

Tittel

Tittel

MUSH Synnfjell 2020

  1. Geir Wiik, Hakadal Sledehundklubb
  2. Morten Rønseth, Oslomarka Trekkhundklubb
  3. Helen Bakke Klemoen, Torpa IL
  4. Håkan Nisula, Filipstad BK, Sverige
  5. Arvid Mæland, Hallingen Hundekjøyrarlag
  6. Guro Byfuglien Wærner, Torpa IL/Qrill Pet Mushing Team
  7. Hennie Fische Pettersen, Dammen Trekkhundklubb
  8. Sven Erik Gullbekk (ledsager Hennie), Drammen Trekkhundklubb
  9. Ingrid Amundsen, Oslomarka Trekkhundklubb
  10. Aleksander Skoglund, Sledehundklubben Mush
  11. Simon Andreas In-Albon, Folldal Trekkhundklubb
  12. Katarina Esseth-Afséer, SPHK, Gävle Dala, Sverige
  13. Marte Stensland Jørgensen, Alvdal
  14. Emil Ramsdal, Gausdal Trekkhundklubb
  15. Marcus Smestad, Oslosmarka Trekkhundklubb
  16. Christoffer Sørvik Pedersen, Hamar Trekkhundklubb
  17. Silvia Furtwängler, Hamar Trekkhundklubb
  18. Ronny Sveberg, Hakadal Sledehundklubb
  19. Siri Elisabeth Homelid, Oslomarka Trekkhundklubb
  20. Ola Markali, Hakadal Sledehundklubb
  21. Ellen Klüser, Tyskland
  22. Martin Stavem, Søndre Land
  23. Lars Økern, Hakadal Sledehundklubb
  24. Lars Sandaker Kvittingen, Hallingen Hundekjøyrarlag
  25. Tom Erik Langegård, Ringerike Trekkhundklubb
  26. Salva Luque, Club Canun Sport, Spania
  27. Tonje Elisabeth Breivik, Oslomarka Trekkhundklubb
  28. Christer Afséer, SPHK, Gävle Dala, Sverige
  29. Jan Åke Persson, Gäddede, Norråker IF, Sverige
  30. Keijo Korpela, Gausdal Trekkhundklubb, Finland
  31. Thorvild Dahlen, Bærum Trekkhundklubb
  32. Thibaut Braquart, Torpa IL, Frankrike
  33. Odd Lund, Valdres Trekkhundklubb
  34. Jørgen Solheim, Varde IL, Trekkhundklubb
  35. Inger Marie Haaland, Hallingen Hundekjøyrarlag
  36. Jean Philippe Pontier, Astrape, Frankrike
  37. Matts Johansen, Qrill pet Mushing Team
  38. Elisabeth Edland, Hakadal Sledehundklubb
  39. Marius Andersen
  40. Bjørnar Andersen (ledsager Marius)
  41. Truls Tollefsen, Femund Trekkhundklubb
  42. Ronny Grønn, Folldal Trekkhundklubb
  43. Geir Wang, Nordreisa Hundekjørerlag

Synnfjell Rundt 2020

  1. Eirik Norbye, Oslomarka Trekkhundklubb
  2. Rune Andersen, Valdres Trekkhundklubb
  3. Lise-Mari Lomsdalen, Torpa IL
  4. Serge Metier, SDRC, Frankrike
  5. Aina Mjøs, Frekhaug/Nordhordland
  6. Thor Even Furvann (ledsager Jonas), Valdres Trekkhundklubb
  7. Jonas Furvann, Valdres Trekkhundklubb
  8. Frode Thoresen, Østre Mjøsen Trekkhundklubb
  9. Sven Erik Solstad, Femund Trekkhundklubb
  10. Vidar Sveen, Varde IL Trekkhundklubb
  11. Veronica Eliassen Sveen, Varde IL Trekkhundklubb
  12. Silje W. Rindhølen, Jotunheimen Hundekjøyrarlag
  13. Reidar Gregersen, Hamar Trekkhundklubb
  14. Cecilie Husebø-Isaksen, Hakadal Sledehundklubb
  15. Kjersti Røraas Iversen, Solumsmoen
  16. Christel Barbro Lærum, Valdres Trekkhundklubb
  17. Ole Anders Westby, Drammen Trekkhundklubb
  18. Ingrid K. Hajem, Hallingen Hundekjøyrarlag
  19. Marita Skaug Homstvedt, Varde IL Trekkhundklubb
  20. Olav Kr. Tveiten, Hallingen Hundekjøyrarlag
  21. Wilhelmine Thuv (RNB1), Varde IL Trekkhundklubb
  22. Thea Kaashagen Frydenlund, Mesna Trekkhundklubb
  23. Ronny Frydenlund (ledsager Thea), Mesna Trekkhundklubb
  24. Eirik Lindstad, Mesna Trekkhundklubb
  25. Kine Tjøgersen, Tvedestrand
  26. Eirin Heiberg, Varde IL Trekkhundklubb
  27. Aina Iren Volden, Gausdal Trekkhundklubb
  28. Knut Å. Hovet, Nidarå Trekkhundklubb
  29. Bodil Dyhre, Oslomarka Trekkhundklubb
  30. Astrid Tomtum, Varde IL Trekkhundklubb
  31. Lene Halvorsen, Oslomarka Trekkhundklubb
  32. Adam Eide, Oslomarka Trekkhundklubb
  33. Jana Henychová, Czech republic/ MC Metuje
  34. Ronja Persson, Gäddede, Norråker IF, Sverige
  35. Jens Fladerer, Bergen Trekkhundklubb/Tyskland
  36. Henriette Sørensen, Torpa IL
  37. Øistein Sørensen (ledsager Henriette), Torpa IL
  38. Pål Fasseland, Vestby
  39. Runar Tømte, Ringerike Trekkhundklubb

Les også: